• Yeni
  • Fırsat

STEM+A Uygulamaları -ANDROMEDA-

Bu kitap çocuklarımıza öğrendiklerini uygulama, uygularken kazandıklarını da kalıcı hale getirme fırsatı sunuyor._x000D_ Minik Mühendisler yetiştirmeye hazır mısınız?

165,00

STEM+A UYGULAMALARI
   -ANDROMEDA-
 
Bu kitap çocuklarımıza öğrendiklerini uygulama, uygularken kazandıklarını da kalıcı hale getirme fırsatı sunuyor. Belli bir problemi analiz etme, çözüm aşamalarını planlama, uygulama, değerlendirme süreçlerini kendileri gerçekleştiriyor ve bilim dünyasında keyifli bir serüvene çıkıyorlar.
Sıkça sorulan “Bu bilgi gerçek hayatta ne işime yarayacak?” sorusunun cevabını bulurken takım halinde çalışmanın, sorgulamanın ve üretmenin değerini anlıyorlar.
 
Duyarım ve unuturum
Görürüm ve hatırlarım
Yaparım ve anlarım
Konfüçyüs
 
Bu kitapta yer alan 4 proje, çocuklarımızın belli bir problem hakkında araştırma, planlama, tasarım, uygulama, değerlendirme ve geliştirme becerilerini kullanarak problemin çözümüne ulaşmalarını sağlar.
Her bir proje, proje başlangıcında belirtilen fen, matematik, teknoloji, mühendislik ve sanat kavramlarının “yap”arak öğrenilmesine, böylelikle teorik bir bilgiden çıkarak hayat boyu anlamlı kalmasını sağlar.
Minik Mühendisler yetiştirmeye hazır mısınız?

PROJE 1: Hızlı ve Güvenli
PROJE 2: Benim Robotum Ressam
PROJE 3: Kağıt Sandalyenin Gücü
PROJE 4: Sualtı Kristal Sanatı
 
Naciye Deniz ÖzdekYüksek Kimyager ,Eğitimci, Proje Yazarı ve Ressam.
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizikokimya Bölümü'nde ingilizce master programını tamamlayan  D.Özdek, Adnan Menderes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya ve Fen Bilgisi Öğretmenliği Programı Pedagoji eğitimi de almıştır. D.Özdek bilimin iletişim ve sanat ile bir bütün olduğunu savunmakta ve tuval üzeri akrilik çalışmaları ile ükenin çeşitli sanat merkezlerinde sergi açmaya devam etmektedir. Bilim ve sanatın iç içe geçtiği ve öğretme&öğretme metotlarının geliştiği günümüzde STEM+A konusunda ulusal ve uluslararası bir çok eğitime katılan D.Özdek aktif olarak özel öğrenci gruplarına  ve eğitimcilere uygulamalı STEM+A eğitimleri vermektedir. 
D.Özdek uluslararası İspanya, Yunanistan, Polonya ve Büyük Britanya ülkeleri ile "Steam Team",  İtalya, İspanya ve Letonya ile "Visit My Town", Bulgaristan, Ukrayna, Yunanistan, İtalya, Romanya ve Polonya ile "Be Digital", İspanya ile " Our Artist" Projelerinin koordinatörlüğünü, ulusalda Ege Ünv. İspanyolca Dil Atölyesi Eğitim Koordinatörlüğü yapmıştır. 
STEM+A eğitimlerine ek olarak FPS,DI üzerine de çalışmaları bulunmaktadır.
 
Adil Onur Yurtcu                                 
Eskişehir Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümüne girdi. Buradaki eğitimini yarıda bırakarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünden mezun oldu. Ardından Doğu Londra Üniversitesi'nde Tiyatro Yönetmenliği üzerine yüksek lisans yaptı. 2007 yılından itibaren hem kurumsal eğitim çalışmalarında hem de ilk-orta öğrenim ile ilgili alternatif eğitim-öğretim biçimleri üzerine çalışmaya devam etmektedir.

Özellik Değer
16,5x24 cm 16,5 x 24 cm
248 48

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO

750 TL ve Üzeri 

CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:00 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Pusula 20 Teknoloji ve Yayıncılık A.Ş Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.