Bırakın Excel Halletsin (2. Baskı)

Excel´i daha etkin kullanmak, Excel konusunda kendisini geliştirmek ve Excel´deki bilinmeyen ipuçlarını keşfetmek isteyenler için hazırlanmıştır.

44,20
%15
52,00

Excel Hakkındaki Tüm İpuçları Bu Kitapta!

İş dünyasında ofis uygulamalarının vazgeçilmezi olan Excel ile ilgili bilmek istediğiniz tüm ipuçlarını, ileri Excel uygulamalarını ve makroları bu kitapta bulabileceksiniz. Excel'i daha etkin kullanmak isteyen ve kendisini Excel konusunda geliştirmek isteyenler için hazırlanmış olan bu kitapta, farklı sektörler için hazırlanmış örneklere de ulaşabileceksiniz.

*Analiz Raporu Hazırlama ve Otomatik E-Posta Gönderimi
*Kapalı Dosyadan Veri Alma
*Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon Hazırlama
*Excel'de Kullanıcı Tanımlama ve Dosyanın Sıkıştırılması
*Web'den Veri Çekme
*Raporu Word'e Aktarma
*Raporu Powerpoint'e Aktarma
*Grafiklere Animasyon Uygulamak
*Finans, Planlama, Satış Uygulamaları
*Veritabanı ile Excel Arasında Bağlantı
*Hata Ayıklama ve Örnek Uygulamalar

M.Can Kaplan
İstanbul doğumlu olan M.Can Kaplan, Ümraniye Anadolu Lisesi mezunudur. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İ.Ü. İşletme Anabilim Dalı&rsquonda Üretim Yönetimi ve Boğaziçi Üniversitesi&rsquonde Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) üzerine yüksek lisans yaptı. Bilgeadam Eğitim Kurumları&rsquonda  yazılım uzmanlığı eğitimi alan yazar, Fenerbahçe Spor Ürünleri, Honda, Ford, Kom ve Ülker&rsquode ürün yönetimi, satış ve talep planlama, iş geliştirme konularında görev yapmıştır. Halen Ekol Lojistik&rsquote, İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Murat Turan
 1982 yılında Eskişehir&rsquode doğan Murat Turan, ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Askerlik hizmetinin ardından Korel Elektronik A.Ş., Başak Çatı ve Cephe Sistemleri A.Ş. ve Kom Tekstil A.Ş.&rsquode malzeme planlama, üretim planlama, stok kontrol sistemleri, dış ticaret yönetimi, ürün yönetimi, satış ve talep planlama, iş geliştirme konularında görev yapmıştır. Evli olan Murat Turan Ekim 2012&rsquoden bu yana Ekol Lojistik A.Ş.&rsquode iş geliştirme uzmanı olarak görev yapmaktadır
.

Özellik Değer
16,5x24 cm 16,5 x 24 cm.
248 242
9786057147301 978-605-5106-10-2

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO

750 TL ve Üzeri 

CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:00 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Pusula 20 Teknoloji ve Yayıncılık A.Ş Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.