C ile Algoritma Geliştirme

C İle Algoritma Geliştirme kitabı, program geliştirmesini öğrenecek kişilerin doğru adımları atmasını sağlayacak bir kitaptır.

45,90
%15
54,00
C ile Algoritma Geliştirmek İsteyen Herkes İçin Kaynak Olacak Bir Kitap

Programlamaya yeni başlayanlar, iyi bilgisayar kullanıcısı olsalar dahi,  günlük problemlerin bilgisayar programlama dili ile çözümünde zorlanmaktadırlar. C İle Algoritma Geliştirme kitabı, program geliştirmesini öğrenecek kişilerin doğru adımları atmasını sağlayacak bir kitaptır. Program geliştirmedeki temel aşamaları doğru bir şekilde basamak basmak veren, daha sonrada C programlama dili ile öğrendiklerini uygulamaya dönüştürmelerini sağlayan bir kaynak kitaptır. Kitap, fonksiyonel programlama dilleri ile program geliştirme ile ilgili olmakla birlikte, Nesne Yönelimli Programlama öğrenecekler başta olmak üzere, tüm program öğreniciler için temel bilgiler içermektedir.

Doç.Dr.Cemil
Lisans öğrenimini YTÜ Kocaeli Mühendislik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nde 1989 yılında tamamlamıştır. 1993 yılında Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansını, 1998 yılında Sakarya Üniversitesi’nden doktora derecesini aldı. Halen Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde görev yapmaktadır.

Prof.Dr.Feyzullah Temurtaş
Lisans öğrenimini ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan yazar, yüksek lisans ve doktora derecelerini sırası ile DPÜ ve SAÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalları’ndan almıştır. Özel sektör ve yüksek öğretim kurumlarında çeşitli kademelerde çalışan yazar halen Bozok Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde görev yapmaktadır.

Özgür Çiftçi
Lisans öğrenimini Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 2003 yılında Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Halen Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde görev yapmaktadır.                                           
Özellik Değer
16,5x24 cm 16,5 x 24 cm
248 315
9786057147301 978-605-5106-16-4

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO

750 TL ve Üzeri 

CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:00 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Pusula 20 Teknoloji ve Yayıncılık A.Ş Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.